Predstavenie spoločnosti / Roto Elzett Vasalatkereskedelmi Kft.

Roto Elzett
Vasalatkereskedelmi Kft.


Roto Elzett Vasalatkereskedelmi Kft. je jedna z popredných svetových spoločností v oblasti výroby otváravo-sklopného kovania a je dcérskou spoločnosťou nemeckej ROTO Frank AG (Leinfelden-Echterdingen).
Kvalitné služby, s dobou kráčajúce technické riešenia a logistické zázemie, sú hlavnými znakmi a úlohami pre juhovýchodný európsky trh. Odtiaľto pokrývame kovaním potreby výrobcov okien a dverí na Slovensku v Maďarsku, Česku, Rumunsku, Moldavsku, Bulharsku, Turecku a v bývalých krajinách Juhoslávie.
Tradícia výroby kovania sa datuje od roku 1901, kedy vznikla v Šoproni prvá fabrika „Vasárugyár Rt.“. Na týchto pevných základoch staviame dodnes a rozvíjame naše technické znalosti na ktoré sme patrične hrdí. Dnes, moderná, výrobno-predajná fabrika v Lövő nesie štafetu kvality ďalej podporovaná kvalitnými strojmi, technológiou výroby a kvalifikovaným personálom. V juhovýchodnej Európe disponujeme širokou predajnou veľkoobchodnou sieťou, ku ktorým sa pripájajú viaceré menšie predajne a výrobcovia okien a dverí.

Technický rozvoj a pomoc naším partnerom zabezpečuje skupina technikov a obchodných zástupcov.