Firma ALK Variant s.r.o. začala pôsobiť na našom trhu v januári 1992. Od svojho založenia sa venuje stavebno-montážnym prácam. Špecializuje sa na interiérové práce so zameraním na spracovanie sadrokartónu KNAUF, podhľadov AMF Thermatex, OWA a DONNa na všetky interiérové remeselné práce, vrátane elektroinštalačných prác na klúč a dodávky osvetlovacej techniky.

Po niekolkoročných skúsenostiach v stavebníctve, vedenie firmy sa rozhodlo rozšíriť svoju činnost o výrobu a následnú montáž plastových výrobkov (okná, dvere) z profilov REHAU s kovaním ROTO a povrchovou úpravou farieb typu RAL. Naša firma sa zameriava nielen na prestavby a rekonštrukcie podkrovných priestorov od zateplenia až po všetky interiérové úpravy a realizácie nadstavby objektov, ale s potrebou komplexnej dodávky stavebného diela investorovi prevádzame zateplenie budov systémom GRANOLAN a TERRANOVA.

Krédom firmy je vysoká profesionalita a plná spokojnosť jej zákazníkov. Toto krédo sa prejavuje vo vysokej kvalite prác, ale aj v tendencii udržiavania cien materiálov a prác na prijatelnej úrovni. Firma ALK Variant s.r.o. vlastní certifikát kvality od firmy KNAUF ktorý je medzinárodne uznávaný a ktorý firma získala v roku 1994 ako jedna z prvých na Slovensku.